tami-logo
Domov Školské mlieko Formuláre a tlačivá

Formuláre a tlačivá

Aktuálny cenník na šk. rok:  CENNÍK ŠK.ROK 2023-2024.PDF

Reklamácia tovaru: REKLAMAČNY FORMULÁR.PDF vyplnte priložený formulár a spolu s tovarom odovzdajte

Evidencia spotreby: EVIDENCIA PRÍJMU A VÝDAJA ŠKOLSKÉHO MLIEKA pokiaľ nemáte SW systém môžete využiť priložené tlačivo

Informovaný súhlas: SUHLAS-1.PDF

(Pre stiahnutie súborov kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz pre stiahnutie a zvoľte „Uložiť odkaz ako …“. Pokiaľ kliknete na odkaz ľavým tlačidlom myši, začne sa dokument otvárať priamo vo vašom prehliadači.)

Logá na stiahnutie

Agro TAMI

Tatranská mliekareň Kežmarok, TAMI, a.s.

kvalitné

Bio výrobky

Bio mliečne produkty sú špecifickou skupinou, ktorá sa diferencuje od ostatných produktov hlavne svojou kvalitou. Produkcia bio výrobkov je náročná a prísne kontrolovaná na všetkých stupňoch jej výroby, spracovania a distribúcie. Tatranské BIO produkty sú vyrobené z vysokokvalitného slovenského bio mlieka, pochádzajúce z podtatranského regiónu, ktorý ponúka ideálne podmienky pre chov zdravého dobytka.

aktuálna

Súťaž

V TAMI sa neustále snažíme prichádzať na spôsoby ako odmeniť našich verných zákazníkov. Zapojením sa do zábavných súťaží môžete od nás získať zaujímavé vecné ceny. Neváhajte zapojiť celú rodinu!

ekológia

Zelená energia

Čo je zelená energia? Výroba energie a tepla za pomoci obnoviteľných zdrojov energie. Kde a ako ju získavame? V bioplynovej stanici, ktorá predstavuje projekt udržateľnej inovácie. Plné využitie vyrobeného tepla a elektriny umožňuje dosiahnuť výrazné úspory zemného plynu a elektrickej energie.

prelistujte si

Katalóg produktov

Naše produktové portfólio sa skladá zo širokého sortimentu mliečnych výrobkov. V TAMI si uvedomujeme súčasný trend zdravého životného štýlu a vzrastajúci dopyt po bio produktoch. Preto v katalógu okrem iného nájdete aj produkty takéhoto typu mlieka a syrov. Vďaka rozmanitému portfóliu dokážeme uspokojiť široký okruh zákazníkov všetkých vekových kategórií. Sila a obľuba TAMI výrobkov spočíva v excelentnej chuti ovplyvnenej blízkosťou najvyššieho pohoria na Slovensku – Vysokých Tatier.

catalog-icon

otvoriť Katalóg

catalog catalog