tami-logo
Domov Naše produkty Maslo

Maslo

TAMI Tatranské maslo symbolizuje spojenie slovenskej tradície s prijemne lahodnou maslovou chuťou. Maslo sa vyrába z pasterizovanej smotany s minimálnym 82 % obsahom tuku a maximálnym 16 % obsahom vody. Vami vyhľadávané Tatranské maslo je krásne žlté, ľahko roztierateľné s príjemnou vôňou. Jeho nezameniteľnú chuť oceníte nielen pri príprave rýchlych raňajok, ale aj zložitejších kulinárskych špecialít. Gazdinky pri pečení tort a zákuskov radi používajú naše Tatranské maslo. Plnky zákuskov a tort sa vďaka nemu lahodne rozplývajú na jazyku Používate aj Vy v kuchyni Tatranské maslo? Podeľte sa s nami o recept, prípadne fotku Vášho obľúbeného jedla na našej facebookovej stránke.

Maslo

Stačí len pár rezov jemnej vianočky natretej lahodným tatranským maslom a každé vaše ráno sa premení na sladký deň.  V jednoduchosti sa ukrýva krása. Nezabudnite na to ani dnes.

kvalitné

Bio výrobky

Bio mliečne produkty sú špecifickou skupinou, ktorá sa diferencuje od ostatných produktov hlavne svojou kvalitou. Produkcia bio výrobkov je náročná a prísne kontrolovaná na všetkých stupňoch jej výroby, spracovania a distribúcie. Tatranské BIO produkty sú vyrobené z vysokokvalitného slovenského bio mlieka, pochádzajúce z podtatranského regiónu, ktorý ponúka ideálne podmienky pre chov zdravého dobytka.

aktuálna

Súťaž

V TAMI sa neustále snažíme prichádzať na spôsoby ako odmeniť našich verných zákazníkov. Zapojením sa do zábavných súťaží môžete od nás získať zaujímavé vecné ceny. Neváhajte zapojiť celú rodinu!

ekológia

Zelená energia

Čo je zelená energia? Výroba energie a tepla za pomoci obnoviteľných zdrojov energie. Kde a ako ju získavame? V bioplynovej stanici, ktorá predstavuje projekt udržateľnej inovácie. Plné využitie vyrobeného tepla a elektriny umožňuje dosiahnuť výrazné úspory zemného plynu a elektrickej energie.

milk-background
Vyskúšajte

Recepty

Ovocne poháre s Maškrtkom

Postup: 1.Tortové želé zmiešame s 250 ml vody alebo ovocnej šťavy. 2. Pridáme 2 – 3 lyžice cukru a privedieme...

čítať viac

Koláč s čokoládovou penou

Múku zmiešame s cukrom a štipkou soli. Maslo pokrájame na kocky a vtrieme do sypkých surovín. Hmota by mala vyzerať...

čítať viac

Slaný koláč s Tatranským syrom

Pohánkovú a hladkú múku zmiešame s tymianom a soľou. Studené, na kocky pokrájané maslo končekmi prstov vtrieme do múčnej zmesi....

čítať viac
VŠETKY RECEPTY