tami-logo
Domov Naše produkty Jogurty

Jogurty

Pre milovníkov lahodných jogurtov vyrábame ich širokú paletu, ktoré vďaka rozličným spôsobom spracovania ulahodia naozaj každému. Či už sú to poctivé smotanové jogurty pre maškrtníkov alebo jogurty so zvýšeným obsahom bielkovín. Pre tých, ktorí si radi držia štíhlu líniu je v ponuke rada acidofilných mliek so zníženým množstvom tuku, kam pridávame dôležitú acidofilnú kultúru lactobacillus acidophilus.

Bezéčkové jogurty

Bez zbytočných Ečiek. Také sú naše lahodné bez Ečkové jogurty. Odporúčame: neobsahujú umelé farbivá, regulátory kyslosti, okysľujúce prídavky, ani chemicky modifikované škroby.

GREEK STYLE jogurty

Jogurt s nádychom dovolenky a oddychu. Greek style jogurty osobitnej chuti privolajú atmosféru slnečného grécka každým sústom. Biely variant je ideálny na dipy a tzatziki. Chuť Grécka je ukrytá aj lahodnej unikátnej kombinácii med a orechy. Brusnice a ríbezle sú zárukou leta v každom čase. Vyznávačov klasiky v greek štýle poteší čokoláda a jahoda.  

Nitrianský smotanový jogurt

Najbohatší výber ochutení, ktorý ponúka Nitriansky smotanový jogurt je to pre veľkých aj malých. Klasický poctivý a dobrý.

Prominent smotanový jogurt

Delikátne jemne krémové zloženie s bohatým výberom ochutení pre malých aj veľkých prominentov. Smotanové potešenie pre tých,  ktorí si zaslúžia len to najlepšie.  

Tami 1. čisto prírodný smotanový jogurt

Bez prídavných látok, bez zahusťovadiel, bez farbív a pridaného cukru. Také sú Prvé čisto prírodné smotanové jogurty pre tých, čo hľadajú kvalitu.  

Tami živý jogurt

Živé jogurty ponúkajú až 180g poctivého jogurtu, ktorý nie len poteší, ale aj zasýti. Niekedy sa stretávame pre tento jogurt aj s označením selsky, zrejúci v tégliku. Živý jogurt má jedinečné zloženie a chuť. Jedna sa o výrobný postup, ktorý nekonči len naplnením, ale jogurt ešte zreje v samotnom tégliku. Tým dostáva svoju jedinečnú chuť. Jogurt je hustejší, sýtejší so stopami peny na povrchu.

Žilinský smotanový jogurt

Nepatria len do žilinských chladničiek, i keď tu sú doma už desaťročia. Klasika, ktorá sa nemení a poskytuje rovnaké potešenie ako pred rokmi.

kvalitné

Bio výrobky

Bio mliečne produkty sú špecifickou skupinou, ktorá sa diferencuje od ostatných produktov hlavne svojou kvalitou. Produkcia bio výrobkov je náročná a prísne kontrolovaná na všetkých stupňoch jej výroby, spracovania a distribúcie. Tatranské BIO produkty sú vyrobené z vysokokvalitného slovenského bio mlieka, pochádzajúce z podtatranského regiónu, ktorý ponúka ideálne podmienky pre chov zdravého dobytka.

aktuálna

Súťaž

V TAMI sa neustále snažíme prichádzať na spôsoby ako odmeniť našich verných zákazníkov. Zapojením sa do zábavných súťaží môžete od nás získať zaujímavé vecné ceny. Neváhajte zapojiť celú rodinu!

ekológia

Zelená energia

Čo je zelená energia? Výroba energie a tepla za pomoci obnoviteľných zdrojov energie. Kde a ako ju získavame? V bioplynovej stanici, ktorá predstavuje projekt udržateľnej inovácie. Plné využitie vyrobeného tepla a elektriny umožňuje dosiahnuť výrazné úspory zemného plynu a elektrickej energie.

milk-background
Vyskúšajte

Recepty

Ovocne poháre s Maškrtkom

Postup: 1.Tortové želé zmiešame s 250 ml vody alebo ovocnej šťavy. 2. Pridáme 2 – 3 lyžice cukru a privedieme...

čítať viac

Koláč s čokoládovou penou

Múku zmiešame s cukrom a štipkou soli. Maslo pokrájame na kocky a vtrieme do sypkých surovín. Hmota by mala vyzerať...

čítať viac

Slaný koláč s Tatranským syrom

Pohánkovú a hladkú múku zmiešame s tymianom a soľou. Studené, na kocky pokrájané maslo končekmi prstov vtrieme do múčnej zmesi....

čítať viac
VŠETKY RECEPTY